Ахмети: Избрзана и непромислена одлука на Иванов

0
386

Избрзана и непромислена одлука на Иванов која нема да реши ништо, вака лидерот на ДУИ го коментираше аболицирањето на политичарите од страна на претседателот. Ахмети побара помош од Европската комисија за да се најде излез од кризава што дополнително се продлабочува.

Без коментари

LEAVE A REPLY