Latest news
Актуел

Актуел

0 535

По повод инаугурацијата на Доналд Трамп за нов, 45-ти Претседател на Соединетите Американски Држави, Македонската Алијанса ја соопштува следната вест: Претседателот на Македонската Алијанса, Ѓорѓија...

0 715

Број на индекс, адреса на живеење, град, телефонски број, мејл и лозинка за мејлот... Овие лични податоци пред два дена, преку официјалниот мејл на...

0 1588

Во 19 часот висината на снежната покривна во Битола била 25 сантиметри, 76 во маврово Маврово, 61 Лазарополе, 47 Пожаране, 36 Ѓуриште, 29 Тетово,...

0 317

Специјалното јавно обвинителство се откажа од обвинението во случајот „Пуч“ во кој Зоран Заев, Зоран Верушевски и уште неколкумина беа обвинети за „насилство кон...

SOCIAL

16,061FansLike
910FollowersFollow
0SubscribersSubscribe