Вести

Вести

0 468

Србија од вчера го затвори влезот за бегалци кај Прешево. Сите остануваат во Табановце, на македонска територија. Од саботата до денес се спроведува процес...

0 401

Со 5 гласа за и четири против Уставните судии го вратија правото на претседателот на државата за помилување на изборни нерегуларности. Уставните судии оценија дека...

0 389

Договорот од Пржино е жив, напиша на Твитер, еврокомесарот Јоханес Хан. „Сите партии мора целосно да се ангажираат, да помогнат да се подготват кредибилни избори...

0 637

Во повлекувањето на чоколадитe марс, сникерс, милки веј и минијатурис, се вклучени само оние чоколади што се произведени во фабриката „Марс” во градот Вегел...

SOCIAL

16,108FansLike
939FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Secured By miniOrange