Latest news
Showbiz

Showbiz

0 881

Фотографиите се дел од секој човек, убавите моменти се овековечуваат со слика , на која што подоцна ќе се сеќаваме , последниве дена на...

0 234

Американскиот рапер Кање Вест бил итно хоспитализиран по откажувањето на 21 концерт од својата северноамериканска турнеја, јави Њујорк Тајмс. Наводно во прашање била истоштеност, а...

0 320

Кога големиот лидер ќе посака нешто, тоа веднаш е и наредба за неговите поданици. Ким Јонг-ун увиде колку фудбалот значи за промоција на земјата во...

0 427

Харизматичниот Жан-Мишел Жар вети ново враќање во Скопје, откако синоќа одржа двочасовен спектакл во преполната ВИП Арена „Борис Трајковски“. Публиката беше составена од сите...

SOCIAL

16,061FansLike
910FollowersFollow
0SubscribersSubscribe