Latest news
Showbiz

Showbiz

0 413

Паметните телефони се насекаде околу нас, и тешко е да се поверува дека „Ајфон“ од „Епл“ беше промовиран на денешен ден пред 10 години. На...

0 654

Двајца модни дизајнери од Ванкувер ја преставијата нивната нова модна линија, за која велат дека очекуваат оти ќе биде долго време присутна на американскиот...

0 721

Холивудската легенда Деби Рејнолдс почина во средата, еден ден откако нејзината ќерка, глумицата и писателка Кери Фишер, почина откако доби инфаркт на лет од...

0 1338

Познатата балканска поп ѕвезда Северина како заштитно лице на компанијата Пелистерка, годинава ја имаше таа чест да се најде на страниците на календарот на...

SOCIAL

16,108FansLike
929FollowersFollow
0SubscribersSubscribe