Спорт рапорт

Спорт рапорт

0 221

  Пелистер направи голем исчекор кон обезбедување опстанок во лигата, откако во Скопје го совлада веќе испаднатиот Тетекс со 0:2. Со тоа младата екипа на Ѓоко...

SOCIAL

16,108FansLike
939FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Secured By miniOrange