Сите реакции на Ди Каприо кога не добива Оскар

0
686

Фановите на Леонардо Ди Каприо организираат забава во негова чест, пред доделувањето на оскарите.

Oва се неговите реакции на досегашните доделувања на наградите.

 

Без коментари

LEAVE A REPLY