Три лица избодени во Гостивар

0
281
Три лица избодени со нож, од кои едно е во критична состојба се донесени синоќа во Ургентниот центар во Скопје.
Според првичните неофицијални информации, трите лица се повредени во инцидент во Гостивар, но засега не се познати причините за истиот, како и подетални информации.

Без коментари

LEAVE A REPLY