Завршна вечер на Пивофест

0
412

Пред вечерашната кулминативна вечер на годинашниот 13-ти по ред “Пивофест 2015”, кога настапуваат Ален Хасановиќ, незаменливата Гоца Тржан и единствениот миленик на сите генерации Дино Мерлин,oli 05синоќа, вистинска ерупција на задоволство со настапите на легендарните Неда Украден и Оливер Драгојевиќ, кои и буквално ја запалија илјадната публика во Прилеп.