Кајли Џенер го лансираше балзамот за усни од брендот „Кајли скин“

Кајли продолжи да ги почестува своите фанови со нови производи од својот бренд „Кајли козметкс“, од  обновената линија за нега на лице „Кајли скин“, и покрај компликациите предизвикани од пандемијата на коронавирусот.

 

 

Кајли Џенер  се појави на својата инстаграм-страница за да ја промовира обновената верзија на омилениот балзам за усни „Кајли скин липоил“.

На постот Кајли се појави ги покажа затегнатите стомачни мускули во бледо розов градник и полека нанесуваше хранително масло на усните.

Сподели