Ќерката на Мадона атрактивна како и својата мајка

Слично како нејзината мајка, и таа привлекува големо внимание. Ќерката на поп-кралицата Мадона, Лурдес Леон, повторно позираше во костим за капење.

Манекенката која има само 24 години остави многу малку на фантазијата во минималистички бикини што го ставаат деколтето во центарот на вниманието.

Таа се заштити од сонцето со стилска капа „Гучи“, а изгледот го дополни со неколку златни синџирчиња. Непотребно е да се каже дека Лурдес сака да го покажува своето тело.

Сподели