Џенифер Лопез повторно со Марк Антони

Џенифер Лопез не е сама додека се опоравува од разделбата со свршеникот Алекс Родригез. 51-годишната латино дива, која моменатлно го снима Shotgun Wedding во Доминиканската Република со Џош Духамел и Лени Кравиц, се потпира на еден од своите поранешни, според магазинот „Пипл“.  „Џенифер и Марк имаат одличен меѓусебен однос“, сподели извор за нејзината блиска врска со Марк Ентони, со кого беше во брак од 2004 до 2014 година.

 

„Убаво и пријатно е да го има покрај себе додека мора да работи во странство,“ вели истиот извор. „На Џенифер и оди добро. Таа сè уште снима во Доминиканската Република. Децата ја посетија и ја прават најсреќна.“

Сподели