Џеј Ло во Мајами во друштво на полицајци

Џенифер Лопез деновиве беше забележана како се фотографира со група полицајци во Мајами Бич. Облечена во летна лесна облека таа веднаш го привлече вниманието на папараците. Џенифер на себе имаше светликав градник, раскопчана бела кошула и тексас шорцеви за снимањето на спотот.

51-годишната хитмејкерка се чини дека ужива во друштво на полицајците во текот на снимањето на претстојното музичко видео.

Сподели