Автомобил изгоре кај Стража

0
501

Силни пламени јазли во целост го уништија автомобилот. Причините за пожарот се уште не се познати, а противпожарната екипа реагираше брзо и спречи проширување на огнот.

Патничко моторно возило Мерцедес  е со албански регистарски ознаки.