Битолчанката Каролина Гочева го кажа судбоносното „да“

0
1706

Македонската поп-дива Каролина Гочева блесна на својата венчавка која се случува вечерва во близина на Скопје, кај аеродромот Стенковец.

Каролина објави фотографии на „инстаграм“. Среќна, убава, насмеана, заедно со својот избраник Михаил Корубин  го кажаа судобносното „да“.