Германките подготвени за ЕУРО 2016

0
765

Пред нас е Европското фудбалско првенство во Франција, а покрај тимовите кои ќе истрчаат на теренот, тука се секогаш и нивните верни навивачи кои ги поддржуваат на секакви начини.

Па така, Михаела Шефер, актерка, модел и старлета на главниот плоштад во Берлин го собра своето разголено друштво на пријателки и ја даде својата поддршка за репрезентацијата на Германија.