И Заев фрлаше боја кон министерството за правда

0
745

Претседателот и заменик претседателката на СДСМ, Зоран Заев и Радмила Шекеринска беа синоќа дел од протестот на Шарената Револуциј и фрлаа боја кон Министерството за правда.