Интернетот го исмева Кристијано Роналдо за сликата со новото Ламборџини

0
1241

Кристијано Роналдо, фудбалерот на Реал Мадрид, со чудна поза се пофали за неговото ново Ламборџини кое е дел од веќе највредната колекција на луксузни автомобили.

kristijano-ronaldo-lamorgini3

Интернет хејтерите не ја пропуштија можноста да го исмеваат со неколку смешни фотомонтажи од неговата поза.

kristijano-ronaldo-lamorgini2

За жал повеќе внимание привлече неговиот неприроден став на сликата отколку самото Ламборџини Авентадор кое вреди околу 700 илјади долари.