Исчезна 30 годишна битолчанка

0
520

На 18.10.2015 година во СВР-Битола Н.К.(30) пријавил дека на 17.10.2015 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Р.К.(30). Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.