Исчезната 33 годишна битолчанка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На 06.07.2015 година во 21,00 часот во СВР-Битола, С.Р.(64) од Битола, пријавил дека истиот ден од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка М.Р.(33). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share.