Јануарски попусти во Waikiki

0
788

Во првиот месец од новата година и Ваикики се придружува на трендот на постпразнични намалувања и распродажби.

Како што доликува на овој реномиран моден бренд, Ваикики им овозможува на посетителите вистинско шопинг уживање со попусти над 50 проценти.

Мисијата на LC kiWaiki е да обезбеди квалитетна, стилизирана облека и модни додатоци за жени, мажи, тинејџери, деца и бебиња по пристапни цени под брендот на LC Waikiki, изразени преку мотото на компанијата „Секој заслужува да се облече добро“.

Ова е место каде целото семејство може да го пронајде својот стил .

Битолчани кои се во чекор со модата ги обожаваат овие производи пред се поради високиот квалитет, модерната линија која ги следи трендовите и пред се поради ценовната достапност.
Продавницата се карактеризира со пријатна и топла атмосфера, можност потрошувачите едноставно и брзо да го најдат она што им е потребно.

Овој водечки моден и малопродажен бренд има цел да биде еден од најуспешните модни брендови во Европа.

Токму затоа водени од желбата да излезат во пресрет на желбите на купувачите, Ваикики се определија за специјални намалувања, и попусти.Она што порано а и сега често го бараме во соседните држави, сега го имаме во нашиот град-намалени цени, попусти на сите колекции и врвна понуда од овој бренд.