Караванот на ВУЛКО утре во Битола

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Во текот на утрешниот ден караванот на ВУЛКО Прилеп ќе ја посети Битола, со почеток од 17 часот на Плоштадот Магнолија.
Посетителите ќе имаат можност да подигнат ваучер за 30% попуст на сите Летни Гуми од брендовите Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica и Kelly.

dav

Share.