Новогодишна честитка од ангелите на Викторија сикрет

0
629

Ова е можеби најсексипилната честитка за Нова година што ќе ја видите.

Манекенките на Викторија сикрет како и секоја година и годинава одлучија да им ги честитаат празниците на нивните обожаватели со едно секси видео.