Паднал од тераса и починал

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На 15.07.2015 година околу 04,10 часот во Битола на ул.„Љубојно“, од тераса од првиот кат од куќа во изградба паднал Мамут С.(64). Околу 07,30 часот од екипа на ИМП констатирана е смрт. Увид извршила екипа од СВР-Битола. Со согласност на ЈО, телото е предадено на семејството за погреб.

Share.