Починато бебе донесено во битолската болница

0
295

На 10.11.2015 година околу 06,45 часот во КБ-Битола пријавено е дека било донесено починато 11 месечно бебе. Од страна на СВР-Битола излезено е на местото на настанот извршен е увид и се работи на целосно рачистување на случајот.