Пратеникот Груби утрово имал сообраќајна несреќа

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Утрово околу 10 часот пратеникот од ДУИ, Артан Груби доживеа сообраќајна несреќа, во која е причинета само материјална штета, пишува порталот Тетовасот.

Груби за порталот Тетовасот вели дека несреќата се случила на улицата Варшавска, каде за среќа нема повредени туку е причинета само материјална штета.

Share.