Претседателката на Хрватска ги засука ракавите

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Претседателката на Хрватска, Колинда Грабар Китаровиќ на Фејсбук објави фотографии на кои се гледа како таа го молерисува домот. – Сакам да работам па така и денес не ми е испод честа да ги „засукам ракавите“ и да го молерисам станот – напиша на својот Фејсбук профил.

Share.