Пријавил дека исчезнал неговиот татко

0
919

На 06.11.2016 година во 01,50 часот во ПО-Новаци, И.В.(27) од Битола, пријавил дека на 05.11.2016 година во 17,00 часот од одма во непознат правец се оддалечил неговиот татко Љ.В. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето..