Синди Крафорд: Има скоро 50 години и совршено изгледа наутро без шминка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Една од легендарните манекенки, Синди Крафорд за фановите на Инстаграм објавила утринска фотографија на која изгледа совршено.

Синди Крафорд следната година треба да наполни 50 години, но уште еднаш докажаладека нејзината убавина е безвременска. На Инстаграм објавила утринска фотографија на која таа е по пижами и изгледа одлично. Под фотографијата напишала само: „Мрзливо неделно утро”.

Share.