Со прострелна рана најден во автомобил

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На 31.05.2017 година околу 06.00 часот во с.Канатларци, прилепско, од страна на жител од селото, во ПМВ „Фолксваген Пасат“ пронајден е починат Е.И. (26). Истиот имал прострелна рана во грбот. Смртта ја консатирал лекар од Итна медицинска помош. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Share.