Сообраќајка на Партизанска во Битола

0
863

Доцна попладнево некаде околу 18 часот се случи сообраќајна несреќа на ул.Партизанска, поточно пред Завод и Музеј во Битола. Во сообраќајната незгода учествуваше моторцикл. Моментално полицијата врши увид на местото. За подетални информации ќе ве информираме во текот на утрешниот ден.

12064239_10205306809536015_230783706_n (1)

 

12166140_10205306809496014_1022049117_n

12047728_10205306808295984_1905841079_n