Среќен роденден Хауз бар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Хауз бар е еден од кафе баровите во нашиот град во кои се негува оргиналниот начин на организирање забави, за кои редовно се грижат најреномираните диџеи.

Изминатиот период беа задолжени за одличните забави како дел од Фестивалот на музка од светот, па битолчани уживаа во забавите со диџеите од Турција, потоа тука се забавите со Херзел, битолчанецот кој ги освојува светските меридијани со својата музика и многу други.

Nouse_Bar_-_1.jpg

И наредниот период Хауз бар, директно од срцето на Битола продолжува со најдобрите забави, афтер парти после филмските фестивали, проекци, премиери.

Share.