Свечено отворена пицерија А

0
1006

На локација во новиот пазар во Битола се отвори Фаст фуд и пицерија А.

Овде се нуди неодоливо вкусна храна, пријатен амбиент, беспрекорна услуга и сето тоа со прифатливи цени.

Од вештите раце на пица мајсторите, може да се вкусат најубавите пици и други специјалитети од богатото мени. Приоритет на пицерија А е да го подобруваат и прошируваат асортиманот и да имаат задоволни гости, кои секогаш ќе можат да уживаат во нивните специјалитети и амбиент.

Гостите може да уживаат и во различните видови на

пастрмајлии, хот дог, тост, хамбургер и богата понуда од

мезиња.

Во прекрасниот амбиент, услужени од врвен персонал, гарантирано ке ги задоволите сите Ваши гурмански потреби.

Поминете си прекрасни моменти со вашите сакани во овој пријатен амбиент.

Фаст фуд и пицерија А, имаат за цел да освојуваат и пленат со врвниот квалитет на храната, да пропагираат култура на исхрана .