Убавата манекенка се спружи на црвениот килим во Кан

0
1202

Чешката манекенка Петра Немцова се појави на премиерата на филмот „Јулија“ на Канскиот филмски фестивал. Во металик фустан од колекцијата на „Сафија“, убавата 36-годишна манекенка се заплетка и заврши испружена на црвениот килим.